Redakcja

Oto ludzie odpowiedzialni za prosperowanie Jurassic Park Polska:

 

Imię: Michał

Ksywka: Zilla

Wiek: 28

Rola na stronie: Redaktor naczelny, newsman, korekta

Krótko o sobie: Zapalony miłośnik serii Jurassic Park oraz Jurassic World, od dziecka zakochany w dinozaurach. Prywatnie hodowca zwierząt egzotycznych jak pająki, jaszczurki i węże. Ponadto lubi czytać duże ilości komiksów, zwłaszcza od Marvel Comics. Choleryk, hobbysta, gamer, idiota. Ma ponad 100 pomysłów w ciągu jednego dnia na różne działalności, powiązane z jego zainteresowaniami, ponieważ lubi tym zarażać innych, ale zazwyczaj żaden z jego pomysłów nie wypala. Prowadzi także strony Deadpool Polska oraz Planeta Marvel, z których jest niesamowicie dumny. 


Imię: Bartosz

Ksywka: Suchy

Wiek: 20

Rola na stronie: Redaktor, zastępca redaktora naczelnego

Krótko o sobie: Wielki pasjonat serii Jurassic Park i Jurassic World. Od dziecka marzy o replice T-rexa z JP. Oprócz tego miłośnik muzyki, gitarzysta. Zdecydowanie perfekcjonista. Na codzień prowadzi swój biznes, a co drugi weekend studiuje filologię angielską (amerykański). Przez ludzi na ulicy często mylony z terrorystami. Najświeższy nabytek zespołu, który w trybie błyskawicznym nauczył się reguł panujących w naszym parku.


Imię: Karol

Ksywka: ‚Doc’ Jack Thorne

Wiek: 27

Rola na stronie: Redaktor

Krótko o sobie: Łowca skamieniałości i paleoartysta. Głównym obiektem zainteresowań są pterozaury, teropody i dinozaury pancerne. Zagorzały wróg kabotyństwa oraz populizmu, uważający, że teksty w książkach pokazują jedynie wąski wycinek rzeczywistości i więcej człowiek się uczy w życiu, dzięki własnym obserwacjom, zwłaszcza uczeniu się na cudzych błędach. Z Jurassic Park Polska powiązany od niemal początku jej działalności. 


Imię: Piotr Jan

Ksywka: Gojira

Wiek: 24

Rola na stronie: Odpowiada za dział o innych filmach o dinozaurach. Newsman.

Krótko o sobie: Kocha wszystko co złe. Horrory, potwory, dinozaury, mrok, brud i pijaństwo. Trzyma w domu 5 gadów. Nie ufa mu się, nie umie naprawić gniazdka, a ma ambicje na żołnierza. Ponoć w wolnym czasie dużo płacze bo przedwcześnie wyłysiał.


Imię: Emilia

Ksywka: Emi

Wiek: 25

Rola na stronie: Newsman, Instagram JPP

Krótko o sobie: Cześć! Jestem Emilia i mam wewnętrznego downa prflllrrrrr! Lubię obserwować dinozaury w ich naturalnym środowisku podczas polowania na miejsce w autobusie czy tramwaju. Mój ulubiony smak lodów to zimne.

Facebook Comments