lego movie 2

Parodia Owena Grady’ego pojawi się w filmie „LEGO MOVIE 2”

Chris Pratt sparodiuje Owena Grady’ego w filmie „Lego Movie 2”!

Podczas tegorocznego panelu Comic-con dla Warner Bros. pojawiła się informacja dotycząca filmu The Lego Movie 2: Second Part, w którym ma się pojawić Owen Grady… przynajmniej tak jakby. Chris Pratt, który również użyczał głosu Emmetowi Brickowskiemu, protagoniście pierwsze filmu o Lego, powróci w swojej flagowej roli tresera welociraptorów, jednak nie do końca. Postać, której Pratt użyczy głosu nazywa się Rex Dangervest. Omawiany heros ma być hybrydą Owena Grady’ego oraz… Star-lorda z filmów Guardians of the Galaxy od Marvel Studios.

Synopsis filmu prezentujemy poniżej:

Emmet leci w kosmos i poznaje nową postać: Rexa Dangervest, który pogada głosem Chrisa Pratta. Rex jest obrońcą galaktyki, archeologiem i … trenerem raptorów. Słowem, jest „fajną” wersją Chrisa Pratta, podczas gdy Emmet to wersja nerdowska. Szybko jednak bohaterowie znajdują nić porozumienia i stają się kumplami. Co więcej, obaj mają podobny gust w kwestii mody, który szybko podłapują raptorzy kumple Rexa. „Vest Friends” (ang. – kamizelkowi kumple – przyp. autora) krzyczy jeden z nich.

Nowe przygody Emmeta, w towarzystwie Rexa, zobaczycie w filmie Lego Movie 2: Second Part, który trafi do kin już 9 lutego 2019 roku. 


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments