legendary

Legendary Entertainment nie będzie miało związku z „Jurassic World 3”?

Prawdopodobnie Legendary Entertainment nie będzie maczało palców w „Jurassic World 3”!

Jak podaje najnowsza informacja prasowa, studio Legendary Entertainment nie będzie odpowiadać za Jurassic World 3.  W 2013 roku, firma podpisała pięcioletni kontrakt z Universal Pictures i wraz z końcem grudnia, umowa ulega zakończeniu. Samo Legendary powróci pod skrzydła swojego dotychczasowego partnera – Warner Bros.

Według informacji, Universal Pictures nie zamierza wznowić umowy ze wspomnianym studiem, zaś obecne prace spółki wydają się to potwierdzać. Już na przyszły rok zapowiedziano najnowszego Godzillę, który wchodzi w skład tzw. Monster-verse, na którym studio wydaje się skupiać całą uwagę, zaś film Detektyw Pikachu, będący produkcją Legendary, który miał wyjść pod skrzydłami Universal, teraz zostanie wydany ostatecznie pod szyldem Warner Bros. Informacja dotycząca Jurassic World 3 nie została jeszcze w prawdzie oficjalnie potwierdzona, jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi miały by na to wskazywać.

Czas pokaże jak zostanie ostatecznie to rozwiązane. Jurassic World 3 (nie jest to oficjalny tytuł) trafi do kin 11 czerwca 2021 roku. 


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments