Prelekcja

Jurassic Park: Science vs Fiction – prelekcja

Jurassic Park: Science vs Fiction – czyli prelekcja z tegorocznego Pyrkonu!

Tegoroczny zlot wszystkich polskich geeków w Poznaniu na Pyrkonieczyli fantastycznym miejscu spotkań, odbył się z największym jak dotychczas rozmachem. Trzydniowa impreza przebiegła niezwykle emocjonująco, dzięki obfitości wszelkiego rodzaju atrakcji i wykładów dotyczących rozmaitych fandomów. Tajemnicą nie jest, że naszą uwagę przykuła jedna najważniejsza prelekcja, Jurassic Park: Science vs Fiction

Prelekcja doszła do skutku dzięki angażowi Szymona Górnickiego, który we współpracy z Simonem Zackiem przygotował materiał przedstawiający naukowe podejście do fikcji znanej z Parku Jurajskiego, a także obszernej mitologii powstawiania filmu.

Zapraszamy do obejrzenia dwuczęściowej prelekcji Jurassic Park: Science vs Fiction poniżej!

Część 1.

Część 2.

Oczywiście na wykładzie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Jurassic Park Polska, którzy byli w ciągłym kontakcie z organizatorem występu. Po udanej prelekcji należało pogratulować chłopakom świetnej roboty i przybić sobie wspólnie piątkę! Ba, nawet fotkę sobie strzeliliśmy (od lewej: Zilla, Gojira, Szymon Górnicki, Simon Zack).

Do wszystkich, którzy nie mogli się pojawić, bądź po prostu ich nie było – To jeszcze nic straconego! Chłopaki pojawią się jeszcze w tym roku na Kaliskim Arkhamerze, Toruńskim Corpernikonie oraz na Opolconie!

Pamiętaj, że Jurassic World: Fallen Kingdom jest obecnie wyświetlane w kinach na całym świecie.

Facebook Comments