kawiarnia

Kawiarnia w Japonii nawiązująca do „Jurassic World!”

W związku z premierą „Jurassic World: Fallen Kingdom” w Japonii powstała kawiarnia serwująca dania nawiązujące do filmu!

Japonia jest ostatnim krajem na liście premier najnowszej odsłony Jurassic World. Film miał tam premierę całkiem niedawno bo 13 lipca! By przedłużyć radość z obejrzenia filmu w Tokio oraz Osace otwarte zostały knajpki sprzedające jedzenie inspirowane filmem.

Na japońskiej stronie Natalie uwagę przykuła informacja o pojawieniu się kawiarni. Poinformowali, że w Tokio w Ikebukuro Parco otwarte będzie od 5 lipca do 6 sierpnia a w Osace w Shinsaibasi Open in 161 otwarte będzie od 10 sierpnia do 30 września.

Pełne menu inspirowane Jurassic World: Fallen Kingdom zawiera takie pozycje jak „Mososaurus Soda”, „Volcano Curry” czy „Jurassic World Burger” a nawet babeczki z dinozaurami!

By zobaczyć więcej zapraszamy na stronę Natalie. Jak Wam się podoba takie menu? Skusili byście się na jakąś pozycję? Może ktoś jest w tym czasie w Japonii i już zdążył spróbować coś z tego menu? Dajcie znać w komentarzach!

Jurassic World: Fallen Kingdom już w kinach!


 Źródło: Jurassicoutpost

Facebook Comments