The Chaos Gene

Mondo ujawnia swoją grę „Jurassic Park: The Chaos Gene”

„Jurassic Park: The Chaos Gene” wkrótce zagości na naszych stołach!

Spory czas temu, pisaliśmy, że firma Mondo zapowiedziała swoją planszówkę osadzoną w świecie Jurassic Park. Wreszcie mamy więcej informacji na temat rzeczonego produktu. Serwis Nerdist dotarł do twórców gry i wypytał o kilka szczegółów dotyczących produktu.

The Chaos Gene to gra figurkowa, w której bierzesz przejmujesz kontrolę nad parkiem w roli personelu InGen, odwiedzających park czy też dinozaurów. Cokolwiek byś nie robił, chodzi o to by wyjść z tego w jednym kawałku. Głowa odpowiadająca za pomysł na grę – Luke Byers wyjaśnia:

W naszym podejściu do Jurassic Park: Chaos Gene, wzieliśmy to co seria ma najlepsze i upchneliśmy to planszówce, w formie naszego ulubionego filmu. Celem było stworzenie czegoś niesamowitego, unikalnego i świetnego do zabawy.

Gra jest przeznaczona dla 2-4 graczy i pozwala Ci wcielić się w jedną z frakcji, w tym InGen, zwiedzających park, raptory czy też tyranozaura.

Każda z frakcji ma swoje, unikalne cele, które będą miały wpływ na rozwój gry np. InGen pragnie by park prosperował i by był bezpieczny, zwiedzających cel to przetrwać, zaś T.rex i raptory są po prostu głodne. Gra ma być osadzona na Isla Nublar i będzie zawierać szczegółowe figurki Waszych, ulubionych bohaterów i szkice autorstwa Matthewa Woodsona.

Podczas tegorocznej San Diego Comic Con będzie można podejść do budki Mondo i zobaczyć pudełko od gry, a także zgarnąć niespodzianki. Impreza w USA zaczyna się już w ten piątek.


Źródło: Jurassic Outpost

 

Facebook Comments