Nowe zestawy Lego z Jurassic Park!

Nowe zestawy Lego pozwalają fanom na powrót do Jurassic Park!

Za pośrednictwem strony Walmart.com, firma Lego ukazała obrazki nowych jurajskich zestawów, będących hołdem z okazji dwudziestopięciolecia serii. Niech nie zmylą Was opakowania, albowiem są one promowane pod szyldem Jurassic World, lecz ich zawartość to nic innego jak ukłon dla klasycznych scen w kuchni i laboratorium z udziałem Dr. Granta, Dr. Sattler, Lexa, Tima  oraz klasycznego Welociraptora.

Oprócz tego, zapowiedziany jest kolejny klasyczny zestaw uwzględniający dinozaura na którego wielu fanów czeka. Mowa o dilofozaurze, gadzie odpowiadającym za śmierć Denisa Nedry’ego. Pierwsze zdjęcia pojawiły się za pośrednictwem oficjalnej strony Wallmartu. Chociaż nie jest to potwierdzone, to istnieje szansa, iż będą oni mieli wyłączność na te zestawy. Sprawdźcie naszą galerię poniżej:

LEGO JURASSIC WORLD JURASSIC PARK VELOCIRAPTOR CHASE 75932:

Odtwórz klasyczną scenę z oryginalnego Jurassic Park z tym zestawem LEGO, celebrującym 25-lecie oryginalnego filmu. Poprowadź Lex i Tima Murphych tak, by unikneli losu w paszczy polującego Velociraptora. Użyj systemu blokującego drzwi, by zatrzymać dinozaura przed wtargnięciem do sterowni, a potem pchnij go przez szybę, by mógł kontynuować pościg. Zestaw zawiera 4 mini-figurki i figurkę Welociraptora.

$39.99

LEGO JURASSIC WORLD DILOPHOSAURUS OUTPOST ATTACK 75931:

Trzymajcie się łowcy, albowiem atak dilofozaura na obóz trwa! Zejdź z wierzy obserwacyjnej lub dźwigu i zobacz wybuchającą bramę. W zestawie również zagroda oraz pisklę dilofozaura. Użyj broni z środkiem usypiającym, by powstrzymać nacierającego Dilofozaura, przebijającego się przez zagrodę. Zestaw uwzględnia 3 minifigurki oraz 2 figurki dinozaurów. 

$39.99

*warto zaznaczyć, że figurka młodego dinozaura w zestawie to mini-figurka raptora Blue. 

Póki co, nie jest wiadome kiedy zestawy trafią do obiegu. Nie mniej jednak, będziemy Was informować.

Który zestaw Wam się bardziej podoba? Dajcie znać w komentarzu na Facebooku.


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments