Jurassic World: Evolution ma datę premiery!

Jurassic World: Evolution z zapowiedzianą datę premiery!

Zaznaczajcie kalendarze ludzie, albowiem gra na którą czeka każdy fan serii Jurassic Park, dostała datę premiery. Frontier Developments, deweloper odpowiedzialny za nadchodzący tytuł, wypuścił szereg zdjęć z eventu powiązanego z grą, odbywającego sie w Universal Backlot. Na jednym z nich widać datę premiery Jurassic World: Evolution, a jest nią… 12 czerwca 2018, czyli 6 dni bo oficjalnej, światowej premierze.

Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej:

 

Warto także zaznaczyć, iż sam Dr. Ian Malcolm (w tej roli oczywiście niezastąpiony Jeff Goldblum) potwierdził swoją obecność w nadchodzącej grze, za pośrednictwem filmiku na Youtube, z oficjalnego kanału gry. Krótkie wideo, pomijając postać Jeffa i jego specyficzne poczucie humoru, przedstawia kilka kadrów z gry. Możecie to zobaczyć poniżej:

Sam kanał warto subskrybować, ponieważ co tydzień pojawiają się krótkie filmiki, które przybliżają profile dinozaurów z jakimi będziemy mieli do czynienia podczas rozgrywki. Nam tymczasem pozostaje czekać na premierę, która została oficjalnie potwierdzona.

Jakie macie oczekiwania związane z grą? Podzielcie się nimi w komentarzach na Facebooku.


Źródło: Jurassic Outpost

Facebook Comments