lego

Do sieci trafiły pełne opisy zestawów LEGO „Jurassic World: Fallen Kingdom”.

Znamy pełne opisy zestawów LEGO „Jurassic World: Fallen Kingdom”!

Każdy z zestawów Lego ma swój opis i numer seryjny. Niestety, nadal nie wiadomo jak będą brzmiały oficjalne nazwy wspomnianych zestawów, ani nie znamy ich orientacyjnych cen. Nie mniej jednak, zapraszamy do krótkiego opisu. W pierwszej kolejności mamy zestawy dla juniorów:

 

Zestawy Lego Junior:

  • 10756 – Zawiera czerwono-szarego pteranodona, który wygląda identycznie jak ten z zestawu Pteranodon Capture (75915), helikopter, dwie skały magmowe, kawałek brązowego kamienia z ogniem i niewielką bazę operacyjną z komputerem. W zestawie znajdziemy także dwie figurki (ACU).
  • 10757 – Zawiera nowego, zielonego Velociraptora, mały samochód ACU oraz dwie figurki. (strzelec ACU oraz Owen Grady trzymający udko kurczaka)
  • 107578 – Zawiera T.rexa w kolorze brązowym, identycznego jak w zestawie T-Rex Tracker (75918), wrota do Jurassic World, wraz z dołączoną drabiną i poręczą. W zestawie jest też dźwig z hot dogiem na wyciągniku. Wszystko to jedna całość. W środku znajdziemy też mniejszy samochód ACU, niewielki teren z mapą, niewielką klatkę z małym T.rexem bądź raptorem w środku, dwa jaja w inkubatorach i trzy figurki. W tym wypadku Claire, Lowery oraz strzelec ACU.

Zestawy zwykłe:

  • 75926 – zawiera szaro-niebieski dżip ACU z sieciomiotem na tyle auta. W zestawie jest też pteranodon w kolorze czerwono-oliwkowym, a także dwie figurki – Owen trzymający jajko oraz strzelec ACU.
  • 75927 – zawiera niewielki areszt ze Stygimolochem w środku. W zestawie znajdziemy także figurki Wonga oraz strzelca ACU.
  • 75928 – zawiera większy helikopter z sześcioma miejscami dla strzelców. W zestawie znajduje się również raptor (prawdopodobnie Blue), klatka pułapka z jedzeniem, która może być opuszczona z helikoptera i niewielki wóz ATV z przyczepą. W zestawie znajdują się trzy figurki – Owen, strzelec ACU oraz łowcę.
  • 75929 – Zawiera duży, opancerzony wóz w kolorach szarym i niebieskim. W zestawie jest też również przyczepa z ekwipunkiem. Oprócz tego znajdziemy w nim żyrosferę oraz wejście do budynku od tej atrakcji, kiedy Jurassic World jeszcze funkcjonował. W środku poszyciu leśnym znajdziemy ukryte trzy jaja. Ogólnie zestaw jest relatywnie duży. Znajdują się w nim dwa dinozaury, jedno dziecko bliżej nieokreślonego gatunku oraz Karnotaur w kolorze brązowym. W zestawie są też trzy figurki – Owen, Claire i prawdopodobnie Franklin.
  • 75930 – największy i najlepszy zestaw. Zawiera budynek, będący najprawdopodobniej muzeum. Według źródeł jest to posiadłość Lockwood. Budowla nie zdradza uszkodzeń, wbrew temu co ludzie mówią. Nie wiadomo co jest w środku, jako, że wnętrze tylko zostało zaprezentowane. W zestawie są też dwa dinozaury, w tym wypadku raptor (Blue najprawdopodobniej) oraz większy, czarny raptor (prawdopodobnie hybryda). Oprócz tego jest też czaszka triceratopsa oraz sześć figurek – Owen, Claire, mała dziewczynka, trzymająca małego dinozaura, łowca i dwóch mężczyzn w czarnych garniturach.

Zgodnie z tym co podają zachodnie media, zestawy trafią do sklepów już w kwietniu tego roku.


 

Źródło:

Brickshow.com

Jurassic Outpost

Facebook Comments